Líbí se vám naše studio, ale nevíte jak se fotí v ateliéru?

Rád/a si zafotíte, ale foťák si občas dělá, co chce?

Nebo byste se snad chtěli naučit fotky retušovat?

Skupinové workshopy i individuální kurzy – to vše umíme. 🙂

Stačí si jen vybrat a napsat nám, co byste se chtěli naučit – a my už se o vás rádi postaráme. Nebo se přihlašte na níže vypsané kurzy!


Vypsané kurzy 2024


FOTORANNDE – ZÁKLADY FOCENÍ V ATELIÉRU I EXTERIÉRU

2390 CZK/kurz

13:00 – 17:00 = 4 hodiny

24.2.2024 – Ateliér Valentýnský speciál – Jak fotit zamilované páry

18.5.2024 – Ateliér Klasický portrét – Jak fotit portrét se záblesky, stálými světly a v denním světle

25.5.2024 – Exteriér Klasický portrét – Jak fotit romantické a snové fotky venku

17.8.2024 – Ateliér Klasický portrét – Jak fotit v zabydleném interiéru

24.8.2024 – Exteriér Lifestyle/Fashion – Jak fotit ve městě

12.10.2024 – Exteriér Klasický portrét – Jak fotit momentky i portréty na podzim

16.11.2024 – Ateliér Klasický portrét – Jak fotit vánoční fotografie

Co od kurzu očekávat?

Kurz je pro všechny začátečníky, kteří se chtějí naučit rozumět svému foťáku a chtějí se naučit, jak fotit za různých světelných podmínek krásné portrétní fotografie. Provedeme vás nastavením foťáku a základy, které potřebujete znát, naučíme vás jak komunikovat s modelkou/modelem, jak je pózovat, a jak vnímat světlo.

Co od kurzu základů focení neočekávat?

Na těchto kurzech nebudeme pracovat s pokročilými technikami svícení, ani s kreativními prvky fotografie. Nebudeme fotit ani náročnější styly pro pózování jako je boudoir, glamour, akt.

Jak bude kurz probíhat?

Během první hodiny kurzu probereme teorii – nastavení fotoaparátu, nastavení světel, nejpoužívanější světelné scénáře, základy práce s vybavením v ateliéru/exteriéru. Následně začneme fotit s modelkou / modelkami na vybraných scénách. Po každé 3/4 hodině si uděláme krátkou pauzu a probereme, s čím jsme se během focení setkali a jak s tím do budoucna pracovat.

Kurz je otevřený pro max. 9 účastníků. Dle počtu účastníků budou s námi spolupracovat až 3 modelky. Na kurzech se budeme snažit mít pokaždé jiné modelky, abyste odcházeli s co nejvíce různými fotkami a kontakty.


FOTORANNDE – ZAOSTŘENO NA…

2690 CZK/kurz

13:00 – 17:00 = 4 hodiny

16.3.2024 – FINEART

20.7.2024 – BEAUTY

19.10.2024 – LIFESTYLE / FASHION

14.12.2024 – FINEART SPECIÁL – vánoční dětský fineart

Co od kurzu očekávat?

Kurz je pro odvážné začátečníky a mírně pokročilé fotografy, kteří si chtějí otevřít kreativní obzory, vyzkoušet si něco nového a rozšířit své portfolio o fotografie, které se jen tak nevidí. Každý kurz vám umožní nahlédnout do různých stylů fotografie jako je Beauty, FineArt, Lifestyle a Fashion, dozvíte se, jak takové focení plánovat, jak pracovat s barvami ve fotografii a jak vyfotit co nejlepší fotografii, abyste nemuseli trávit hodiny nad retuší. Hlavním cílem tohoto kurzu je zjistit, jaké styly fotografie se na co zaměřují, s jakým vybavením pracovat, abyste dosáhli potřebného výsledku, jak napózovat a zachytit modelku / modela, aby byla fotka co nejlepší.

Co od kurzu neočekávat?

Na těchto kurzech nebudeme věnovat velký prostor základům, je tedy vhodné už umět alespoň trochu svůj foťák ovládat. Nebudeme fotit ani náročnější styly pro pózování jako je boudoir, glamour, akt.

Jak bude kurz probíhat?

Během první hodiny kurzu se pobavíme o tom, co každý daný styl obnáší a na co se v daném kurzu zaměříme. Pobavíme se o tom, jak nad fotografií přemýšlet od A do Z, jak pracovat s inspirací a náměty, dle potřeb přizveme i vizážistku/stylistku, aby vám řekla, na co se při výběru oblečení dívat a jak vnímat postavu modelky / modela. Následně začneme fotit s modelkou / modelkami na vybraných scénách s námi připravenými rekvizitami a dekoracemi. Po každé 3/4 hodině si uděláme krátkou pauzu a probereme, s čím jsme se během focení setkali a jak s tím do budoucna pracovat.

Kurz je otevřený pro max. 9 účastníků. Dle počtu účastníků budou s námi spolupracovat až 3 modelky. Na kurzech se budeme snažit mít pokaždé jiné modelky, abyste odcházeli s co nejvíce různými fotkami a kontakty.


FOTORANNDE – GLAMOUR / BOUDOIR / AKT

2990 CZK/kurz

13:00 – 17:00 = 4 hodiny

20.4.2024 – Glamour / Boudoir / Akt

15.6.2024 – Glamour / Boudoir / Akt

14.9.2024 – Glamour / Boudoir / Akt

Co od kurzu očekávat?

Kurz je pro mírně pokročilé a pokročilé fotografy, kteří se chtějí naučit jak fotit Glamour/Boudoir/Akt a kteří si chtějí tak rozšířit své portfolio o fotky krásných žen. Na kurzu si řekneme, jak pózovat, aby bylo skryté, co má zůstat skryté a jak naopak pracovat s fantazií diváka. Protože jsme lektorky ženy, budeme vás učit, jak vnímat a vidět ženské tvary právě ženskýma očima a jak ženu správně nasvítit.

Co od kurzu neočekávat?

Na těchto kurzech nebudeme věnovat žádný prostor základům. Je nutné si umět sám poradit s nastavením svého foťáku. Nebudeme fotit nic laciného, ani hanlivého či nedůstojného.

Jak bude kurz probíhat?

Během první hodiny kurzu se pobavíme o tom, co každý daný styl obnáší a na co se v daném kurzu zaměříme, řekneme si, jak oslovit modelky, jak s nimi komunikovat a taky si řekneme, co rozhodně nedělat. Během kurzu může, avšak nemusí dojít až k explicitní nahotě. Ukážeme si na různých scénách různá světelné scénáře, budeme pracovat jak se záblesky, tak i s denním světlem. Výsledné fotografie z kurzu bude nutné před sdílením na sociální sítě probrat s modelkami.

Kurz je otevřený pro max. 6 účastníků. Dle počtu účastníků budou s námi spolupracovat až 3 modelky. Na kurzech se budeme snažit mít pokaždé jiné modelky, abyste odcházeli s co nejvíce různými fotkami a kontakty.


  Jak se přihlásit? Je to jednoduché 🙂

  Napište nám přes kontaktní formulář o jaký kurz máte zájem a my vám pošleme platební údaje. 🙂

  Nebo nás můžete kontaktovat přes náš facebook / instagram či přes naše kontakty.

  Zajímá vás více kurzů? Pak máme i speciální balíčky!

  Základy focení v Ateliéru – 4 kurzy – 7690 CZK (1922 CZK/kurz)

  Základy focení v Exteriéru – 3 kurzy – 5790 CZK (1930 CZK/kurz)

  Základy focení komplet – 7 kurzů – 12590 CZK (1798 CZK/kurz)

  Zaostřeno na… tématické workshopy – 4 kurzy – 8590 CZK (2147 CZK/kurz)

  Akt/Glamour/Boudoir – 3 kurzy – 7190 CZK (2396 CZK/kurz)

  CHCI VŠECHNO! – 14 kurzů – 26990 CZK (1928 CZK/kurz)